Seachem logo O společnostiProduktyKde zakoupitBlogKontakt

O společnosti Seachem Laboratoře

Firma Seachem je na trhu více než 35 let. Sídlo firmy a laboratoře jsou situovány ve státě Georgia (USA). Firma Seachem je jedním z největších producentů akvarijních přípravků na světě a to díky zřejmě nejlepší a nejschopnější výzkumné laboratoři v oboru. Své výrobky tak dodáváme do více než 60 zemí světa. Tým biologů vyvíjí přípravky pro mořská a sladkovodní akvária. Proč jsme lídrem na trhu?

  1. Každý výrobek byl vyvinut v laboratořích firmy Seachem. Nejedná se však na rozdíl od konkurence pouze o chrlení výrobků stejných jako všechny ostatní. Naprostá většina z nich funguje na zcela jiných chemických principech než konkurence a co je podstatné – fungují LÉPE!
  2. Zakládáme si na vysoké koncentraci svých výrobků, které tak vydrží daleko déle. Např. Seachem Prime 250ml vydrží 10x déle než konkurenční přípravky na úpravu vody díky 10x nižšímu dávkování, přesto je pouze lehce dražší. Cenová úspora je tak výrazná.
  3. Mnoho z výrobků nemá konkurenci vůbec nebo byly na trhu jako první a teprve následně zkopírovány. Nedosažitelný pro konkurenci je například produkt Purigen nebo Pristine. Nápad s tekutým uhlíkem Excel pro rostliny byl také objeven v laboratořích Seachem a následně více méně kopírován.
  4. Je pro nás důležité vzdělávat své zákazníky a o svých produktech sdělovat naprosto vše. Jen kombinací kvalitního produktu a znalostí, jak dané přípravky nejlépe používat, lze dosáhnout dokonalého výsledku.
  5. Všichni biologové pracující v laboratořích Seachem jsou zároveň zapálenými akvaristy a své poznatky tak získávají v práci i doma po ní.
Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

Zobrazit produkty

Nabídka naší firmy je velmi široká a určitě naleznete přípravek, který je vhodný pro Vaše akvárium.
Pojďme si společně nabídku prohlédnout.
Zobrazit nabídku

Pro obchodníky

Jste obchodník a zaujala Vás nabídka značky Seachem?
Tak nás neváhejte kontaktovat! Pro obchodníky máme připravené zajímavé ceny, reklamní podklady a mnoho dalšího.
Kontaktujte nás